01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Pozdravljena pomlad, komaj smo te dočakali. Ogledali smo si predstavo gledališča Fru-fru, Na sprehodih po Moravčah odkrivali prve znanilce pomladi, spoznali trobentico, regrad, zvonček in vijolico. Si ogledali sadike v zadrugi in prisluhnili cvetličarki ob razlagi njenega dela. V marcu smo opravili kar tri pohode za malega sončka. Skupaj s starši na pomladnih delavnicah okrasili našo igralnico in pripravili res en čudovit nastop, izdelovali darila za mamice in očke ob materinskem prazniku. Prisluhnili smo razlagi gospoda iz Prodnika o odvozu smeti in si to tudi ogledali. Ob svetovnem dnevu ustnega zdravja smo v vrtec prinesli zobno pasto in ščetke, ter si zobe po obroku skrbno skrtačili. pridružili pa smo se tudi svetovnemu dnevu Downovega sindroma in v vrtec prišli obuti v dve različni nogavici. Marec je bil zelo pester in je zato minil, kot bi mignil. Zdaj pa nas čakajo nove dogodivščine in raziskovanja.

Ježki z Nino in Martino

Prispevek in fotografije: Nina Puc

     

Dostopnost