01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

V mesecu novembru nas je obiskala Muca Copatarica in nam vzela copate. Ko smo ji obljubili, da jih ne bomo več sezuvali in bomo pazili nanje, nam jih je vrnila. Gibali smo se tudi v vrtčevski telovadnici in bilo je zelo fino. Spoznali smo novega prijatelja in tako nas je sedaj končno vseh 14 mišk na kupu. V tem mesecu smo tudi ustvarjali čebelice in medvedke ter pogledali knjigo Čudežna skleda medu. Ta knjiga nam je bila zelo všeč, zato smo si jo večkrat pogledali. Imeli smo tudi zelo okusni tradicionalni slovenski zajtrk. Z veseljem smo malo ponagajali vzgojiteljicam in se imeli čudovito. Vsak dan se naučimo nekaj novega in se veselimo naslednjih dejavnosti. Vsi smo že v pričakovanju veselega decembra. Pridno in nestrpno pričakujemo kaj bomo počeli v prihodnjem mesecu.

Prispevek in fotografije: Nastja Križman

    

Dostopnost