01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Spoštovani starši in otroci,

pred nami je že novo vrtčevsko leto, katerega se že zelo veselimo. Sporočamo vam, da bodo otroci že s ponedeljkom, 30. 8. 2021, razporejeni v nove skupine in igralnice.

V lanskem letu je sprejemanje in oddajanje otrok potekalo na prilagojen način, ki se ga bomo posluževali tudi letos.

Prihodi in odhodi otrok bodo potekali izven prostorov vrtca, kjer je to omogočena. Izjema sta igralnici Muce in Polžki (spodnji vrtec).  O morebitnih mehurčkih in o prihodu in odhodu otrok vas bo obvestila vzgojiteljica vaše skupine.

Za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARSCoV-2  je v zaprtih prostorih vrtca obvezna uporaba zaščitnih mask. Zaščitna maska je obvezna tudi pri gibanju in zadrževanju na odprtih javnih prostorih oziroma krajih, če ni mogoče zagotoviti 1,5 m medosebne razdalje.

Prosimo vas, da se v vrtcu ne zadržujete. Za ostala druženja, kot so roditeljski sestanki in pogovorne urice in ostala srečanja je potreben PCT (prebolel, testiran, cepljen).

 

Vodstvo vrtca.

Dostopnost