01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Sonce in lepi pomladni dnevi so nas še posebno vabili, da smo dneve preživljali zunaj. Tako kot se je prebujala pomlad in njeni znanilci smo v vrtcu tudi otroci prebujali svoje čute. V tem mesecu nam ni manjkalo posebnih dni, ki jih še posebno povdarimo. Zelo smo se razveseli obiska GRINIJA, ter dneva DOWNOVEGA SINDROMA, kjer simbolno na ta dan obujemo različne nogavice. Prav tako si posebno mesto zasluži PRVI POMLADNI DAN, kjer so nam vzgojiteljice spodnjega vrtca pripravile čudovito predstavo. Nismo pozabili na MATERINSKI DAN in še bi lahko naštevali….
Smo pa v tem mesecu imeli tudi druženje skupaj s starši v popoldanskem času. Najprej so otroci staršem zapeli dve pesmici in po srčnem aplavzu so sledile ustvarjalne delavnice. Na delavnicah so otroci in starši ustvarjali dekoracijo za okna v igralnici ter tudi nekaj kar jim bo krasilo dom. Starši in otroci so bili zelo delavni in ustvarjalni in čas je hitro minil v prijetnem vzdušju.

Prispevek napisala: Neža Urankar

    

 

Dostopnost