01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Zadnji mesec v letu smo si v »Žabicah« naredili še posebej čaroben. Naši dopoldnevi so temeljili na druženju, medsebojni pomoči, prijateljstvu, ustvarjanju in prazničnih trenutkih. Skupaj smo okraševali novoletno jelko, obiskali so nas dedki in babice, ogledali smo si dramsko predstavo dijakov s Kamnika, okraševali lončke za sejanje božičnega žita, pekli medenjake, bili v novoletnem kinu, se učili novih pesmic, brali praznične pravljice in še bi lahko naštevali. Ne smemo pa pozabiti, da nas je obiskal tudi Dedek Mraz in nam prinesel nove igrače, s katerimi se zelo radi igramo.

Ob tej priložnosti pa bi tudi mi vsem vam zaželeli čarobne praznike in vse lepo v prihajajočem letu. Imejte se radi, tako kot se imamo radi mi.

»Žabice« z Nejko in Marušo

    

 

Dostopnost