01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

V mesecu septembru smo izkoristili sončno in toplo vreme, zato smo hodili na krajše in daljše sprehode. Opravili smo pohod na Sv. Mohor za projekt Mali sonček, obiskali Rudnik, Hribce, Serjuče, Pogled in Stražo. Ponavljali smo pesmi z jesensko tematiko, pripovedovali deklamacije za Pravljičnega palčka in narisali sebe za plakat »To smo mi – Čebelice«. Praznovali smo prve rojstne dni in bivali v gozdu.

Z drugimi skupinami smo praznovali prihod botre jeseni. V ta namen smo skupaj zapeli jesenske pesmi, izdelali botro jesen iz jesenskih plodov in se družili na vrtčevskem igrišču.

Izvedli pa smo tudi množični tek otrok ob Drtijščici skupaj z drugimi skupinami našega vrtca.

Mesec september je minil, kot bi mignil in že se veselimo, kaj nam bo prinesel oktober.

Zapisala: Urša Zajc

    

 

Dostopnost