01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Tudi letos se je naš vrtec odzval povabilu Slovenske atletske zveze pod geslom »Začni mlad, tekmuj pošteno«, ki se ga vsako leto udeleži okrog 20.000 otrok iz cele Slovenije. Letos je še bolj zanimivo, kajti s poslanimi dokazili našega teka, bomo sodelovali v nagradni igri za brezplačni avtobusni prevoz v interaktivni multimedijski center Svet energije ter kopanje v Termah Čatež. Močno držimo pesti, da nas izžrebajo.

Otroci so se z vzgojiteljicami ogrevali že na poti do tekaške steze, z glasbo iz zvočnika in petjem. Pred samim tekom, pa smo se dobro ogreli od glave do peta in že se je začelo zares. Preko zvočnika so bile na start klicane skupine in se pognale v tek ob Drtijščici, ostali pa smo glasno navijali in pomagali z navijaškimi rekviziti (zastave, raglje, troblje, tulci…), da smo bili prav vsi prvi in pretekli ciljno ravnino.

Na koncu so vsi otroci prejeli medalje in priznanja, preživeli pa smo zares čudovit športno tekmovalni dan.

Napisala in fotografirala:

organizatorica dogodka, Nina Puc

Dostopnost