V mesecu septembru smo »Čebelice« spoznavale svojo novo igralnico, prijatelje in vzgojiteljici. Navajali smo se na novo rutino, uvedli dežurna otroka ter se začeli uriti v samostojnosti pri pospravljanju posode, pripravi mize, hrane na mizo …

Lepe sončne dni smo izkoristili za sprehode ter gibanje na šolskem in vrtčevskem igrišču. Sprehodili smo se tudi do lovske koče, kar je bila za nas že prava mala zmaga.

Spoznavali smo se z malimi inštrumenti, jih poimenovali, na njih igrali tiho, glasno, skupaj, vsak sam … Naučili smo se nove pesmi Čebelica in prepevali tiste, ki jih že poznamo.

Praznovali smo 2 rojstna dneva, veliko plesali in telovadili. Izdelali smo svojo svečko čebelico, prebrali kar nekaj pravljic ter dvakrat obiskali knjižnico Daneta Zajca Moravče.

Prihod barv polne jeseni nam je popestril obisk škrata Jesenka, ki nas je popeljal v dišeč in pisan gozd.

Lep, smeha in veselja poln »uvajalni« mesec je za nami.