01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

»Vrtec naš je super kraj, tu je naš otroški raj!«

V mesecu maju smo spoznavali radovedno in čisto malo nagajivo deklico Piko Nogavičko. Preko pravljic in pripovedovanj smo se nasmejali njenim dogodivščinam. Na zaključnem izletu, ki smo ga imeli skupaj s skupino Murenčki, pa nas je Pika tudi obiskala. Pokazala nam je nekaj čarovnij in vragolij, skupaj pa smo tudi zaplesali in se nasmejali. Uživali smo tudi na napihljivem gradu in ob super družbi preživeli res krasen izlet.
Konec meseca smo se pripravljali na Jurčkov dan in praznovanje 50-letnice našega vrtca. Otroci so se najbolj razveselili torte in skupnega druženja. Naučili smo se tudi našo novo himno vrtca, ki nam bo še kar nekaj časa odzvanjala v naših ušesih.

Prispevek napisala Petra Štefan

     

Dostopnost