01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec april smo namenili spoznavanju živali na kmetiji. Izvedeli smo veliko novega in se naučili marsikaj zanimivega. Seznanili smo se tudi z navadami in običaji ob praznovanju velike noči, ter izvedli kar nekaj zabavnih aktivnosti. Skozi igro in pogovor smo na zabaven način spoznavali pomen skrbi za ustno higieno, ter urili svoje ročne spretnosti. Najraje pa smo čas namenjali igri, ter gibanju na prostem. Ob sproščenem sprehodu v naravo smo opazovali pisano cvetje in ptice, ter prisluhnili njihovemu petju. Tudi v prihodnjih dneh bomo čas namenili spoznavanju živali, predvsem pa gibanju v naravi, spoznavanju novih poti, ter odkrivanju novih stvari.

Napisala: Suzana Trivič
Foto: Suzana Trivič

     

Dostopnost