01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

DOGODIVŠINE MALIH IN VELIKIH MEDVEDKOV

Čisto prav vsak dan je v našem oddelku zanimiv, iskriv in igriv. Tako nam ob igri ter gibanju na svežem zraku, dnevi hitro minevajo in se prelevijo v tedne in mesece. V mesecu februarju smo na res lep dan v vrtec prišli: » LEVI, SUPER JUNAKI, VILE, ROŽIC in še in še čarobno-pravljičnih otrok. Tako smo ta posebni pustni torek odšli na sprevod po domačem kraju in se s plesom v vrtčevski telovadnici trudili, da bi odgnali zimo. Res smo lahko na sprehodih opazovali spremembe prebujajoče narave ter prve znanilce pomladi. V mesecu marcu smo pripravili, kratek nastop za starše in skupno ustvarjali na temo cvetoče pomladi. Kar lepo število staršev se je odzvalo in izpod njihovih rok so nastajale čudoviti izdelki. Vsak dan je nekaj novega v naši hiši polni nasmejanih vedoželjnih otrok, ki med seboj spletajo prijateljske vezi!

Zapisala: Neža Urankar

     

 

Dostopnost