01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Septembrske dneve smo otroci oddelka »POLŽKI« preživljali ob prepevanju otroških pesmic, ki jih že poznamo, ter se seznanili z novo pesmico in deklamacijo. Prav tako smo obeležili prvi jesenski dan s prečudovito slikanico KRTEK IN JESEN. Sprehodi po jesenskem listju ter opazovanje številnih sprememb v naravi so naš vsakdan. Narava nas nikoli ne razočara in ker nam je bilo vreme naklonjeno smo naredili tudi prvi pohod za MALI SONČEK, ter s tem krepili naše zdravje. Medse smo sprejeli nove prijatelje in z navdušenjem prisluhnili tudi slikanici MAJHNA MIŠKA Z VELIKIM SRCEM. Zgodbica nam je bila tako všeč, da nam jo je vzgojiteljica na našo željo prebrala dvakrat. Naši dnevi so zelo raznoliki in barviti, prav tako barviti, kot smo otroci oddelka in naši vzgojiteljici, prav nikoli nam ni dolgčas preprosto imamo se LEPO!

Prispevek napisala: Neža Urankar