01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Neizmerno veselje je sijalo v naših očeh, ko smo se pripravljali na nastop za starše. Komaj smo čakali dan, ko smo lahko ponosno in pokončno pokazali, kaj vse znamo. Navdušenje pa se je nadaljevalo v noč, ki smo jo preživeli v vrtcu. Po slastni večerji smo zbrali pogum in v temi na vrtčevskem igrišču iskali skriti zaklad. Plesali smo, se zabavali in zelo pozno zaspali. Za vse nas je bilo to nepozabno doživetje.
Sicer pa smo tudi malo pospravljali, razvrščali, praznovali rojstne dni, ustvarjali in izkoristili lepo vreme za krajše in daljše sprehode, igro na travniku ali igrišču.
»Pikapolone« z Barbaro in Metodo vam želimo lepe, razigrane in brezskrbne poletne dni.

Prispevek napisala: Barbara Mihelčič