01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

POIŠČI IN RAZIŠČI!

V mesec maj smo »vstopili« z novim tematskim sklopom – spoznavanjem kraja Moravče. Skupaj smo se odpravljali raziskovati okolico, ter se na poti seznanjali s pomembnimi stavbami v kraju. S pomočjo barvne predloge smo izvedli fotoorientacijo, ter ob pomoči ilustracij našli stavbe, ki jih v kraju najpogosteje obiskujemo. Z zanimanjem smo opazovali vse okoli sebe, ter vedoželjno in radovedno komentirali pojave in dogodke. Poti smo si najraje popestrili s sproščenim klepetom in opazovanjem lepote narave. Tudi ob deževnem vremenu nam dobre volje ni manjkalo. Radi smo se sprehajali po dežju, ter se zabavali ob čofotanju po lužah. Dnevi v mesecu so hitro minili, zato zdaj hitimo novim dogodivščinam naproti.

Prispevek napisala: Suzana Trivič