01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

POZDRAVLJEN FEBRUAR!

Pogumno smo vstopili v mesec februar, ter ga zaznamovali s praznovanji. Obeležili smo kulturni dan, ter se seznanili z običajem ob praznovanju Valentinovega. Pustni torek je bil za nas najbolj zabaven dan v letu, saj smo se pustne šeme zbrale, da bi pomlad priklicale! Radi smo se igrali in crkljali. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno zato smo si dopoldneve popestrili z bivanjem v naravi. Gibanje na svežem zraku je postal del našega vsakdana, saj na ta način skrbimo za krepitev in ohranjanje svojega zdravja. Ker smo zelo vedoželjni smo spoznavali dogodke okoli nas. Ogledali smo si ribnik, ter se pogovarjali o nevarnostih gibanja ob njem. Spremljali in opazovali smo prometne situacije, ter pridobivali ustrezna znanja in veščine o varnem ravnanju v prometu. Radi smo ustvarjali nove in zanimive stvari, ter izdelali kar nekaj prikupnih otroških izdelkov. Prebirali smo zanimive knjige, prepevali znane otroške pesmi, ter se seznanili z novo. Bilo je »pisano«, lepo in naj ostane tako!

Naj vas prijetni, topli dnevi zvabijo v naravo!
Čuvajte se, ter ostanite zdravi!