01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec oktober se poslavlja, mi pa imamo nanj lepe spomine, saj smo doživeli veliko prijetnih trenutkov. Skupaj smo počeli nešteto zanimivih in zabavnih stvari. Predvsem smo bili gibalno aktivni, saj je mesec minil v znamenju aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja. Najraje smo se odpravili na sprehod ali izvajali preproste gibalne vaje na terasi igralnice. Opazovali smo spremembe na nebu, vremenske pojave (sonce, veter, megla), ter prisluhnili vetriču, ki je ustvaril šelestenje listov. Prebirali smo pravljico o repi velikanki, ter poljski pridelek (repo) tudi okušali. Prepevali smo znane pesmice, se igrali družabne igre, ter krepili prijateljske vezi med nami. Polni lepih vtisov smo pripravljeni na nove dogodivščine, ki nam jih prinaša to vrtčevsko leto.

Naj vas prijetni, topli jesenski dnevi vabijo v naravo!
Čuvajte se, ter ostanite zdravi!

Prispevek napisala: Suzana Trivič