01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Oktober je bil pisan, tako kot je pisana jesen. Obiskali smo jesenski gozd in ga raziskovali. Odtiskovali smo jesensko listje, z majhnimi koščki papirja pa smo polepili mušnico. Naučili smo se deklamacijo Gobica in pesem Spet prišla je k nam jesen. Za naše zdravje smo poskrbeli z vsakodnevnimi sprehodi, gibanjem v telovadnici in pohodom na Hribce. Naučili smo se kako se pravilno umiva roke in kam kihamo in kašljamo. Pri učenju umivanja rok smo si pomagali z bleščicami, ki so ponazarjale bakterija in viruse, ter z zgodbico o traktorju. Naše roke so se med umivanjem spremenile v traktor, ki je pokosil travo. Polni novega znanja smo pripravljeni na nove dogodivščine v novembru.

Prispevek napisala: Kristina Klopčič