01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Začetek meseca oktobra je bil za otroke skupine »Muce« prav poseben, saj je bil teden otroka. Dopoldneve v vrtcu smo si dodatno obogatili in popestrili. Potekale so različne dejavnosti – prepevali smo različne otroške pesmi in jih spremljali z malimi instrumenti, imeli ustvarjalno delavnico, zaplesali ob zvokih harmonike …
Dejavnosti v naslednjih dneh so potekale na temo jesen. Odpravili smo se v park, kjer smo nabrali različen naraven material: listje, vejice in tudi nekaj kamenja. Spoznali smo različne jesenske plodove in se z njimi igrali. Spoznali smo tudi bibarijo Dežek pada, pri kateri otroci zelo radi sodelujejo. Ogledali in prebrali smo nekaj kartonk z jesensko vsebino, najbolj zanimiva pa je zagotovo zvočnica Živali na kmetiji.
Tople sončne dneve smo izkoristili za gibanje in bivanje zunaj. Odpravili smo se na krajše in daljše sprehode v okolici vrtca. Deževne dni smo si popestrili s poligonom kar v igralnici.

Sedaj, ob koncu meseca smo vsi na počitnicah, vendar upamo, da se kmalu spet vrnemo nazaj v naš vrtec!
Otroci iz skupine »Muce« z Janjo in Gregorjem
Prispevek zapisala: Janja Levičnik Podržaj