01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

»Jaz sem mala miška, saj me vsak pozna.
Moja stara hiška luknji dve ima.
Škrap, škrap, šrkap – grem z dežja pod kap…« (S. Jug)

Prva stran v naši pravljici je že popisana… Pa si skupaj poglejmo, kaj se je v mesecu septembru lepega zgodilo…
Prišli so otroci, negotovi in radovedni. Prve dni, sta bila v igralnici prisotna negotovost in solza, ki pa sta kaj kmalu zapustila našo igralnico, le še tu in tam sta nas obiskala za kratek čas, v igralnici pa se je iz dneva v dan kopičil smeh, veselje, igrivost in razigranost. Otroci so spoznavali igralnico, vzgojiteljici, prijatelje in dnevno rutino naše skupine. Obilico sončnih dni smo izkoristili za bivanje in igro na terasi ter naše sprehode. Dneve smo si popestrili s prepevanjem ob kitari, pokanjem milnih mehurčkov, ustvarjanjem in igro. Pričeli smo tudi z jutranjim krogom, kjer prebiramo knjige, poslušamo pravljice in pojemo.
Naredili smo največji korak in sedaj že radovedno kukamo, kaj nam bo prinesel mesec oktober.
Vsem našim bližnjim in vsem, ki berete našo pravljico pošiljamo pisane pozdrave.

Zapisala: Karmen Mihelčič, vzgojiteljica.