MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

1. DAN LETOVANJA

Po prijetni vožnji brez zapletov, smo se varno pripeljali na cilj. Uredili smo si sobe, se dobro najedli in se odpravili prvim dogodivščinam naproti. Nekateri so s spretnimi rokami že poprijeli za lok, drugi so z ostrim očesom raziskovali bližnji gozd, tretji pa so se z urnimi nogami odpravili na pohod. Sledila je večerja in čas za taborni ogenj. Ob ognju smo prepevali in se zabavali, tako da nam je prvi dan minil zelo hitro. Med umivanjem, tuširanjem in preoblačenjem nas je ujel spanec, lahko noč in sladke sanje.

 

kosilo

prihod

 

 

petje

 

pohod

 

taborni ogenj 1

taborni ogenj 2

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.