MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Glasbeno dopoldne

GLASBENO DOPOLDNE S PROF. TOMAŽEM PIRNATOM

Ponedeljkovo dopoldne so vse skupine vrtca preživele v družbi prof. Tomaža Pirnata. Z njim smo se naučili, kako se pripravimo na dobro petje in se seznanili z novo Belo pesmico. Proti koncu srečanja smo pesmico že kar dobro zapeli in ugotovili, da je prepevanje zelo zabavno in navdušujoče. Hvala prof. Pirnatu za (sedaj že tradicionalen vsakoletni) veseli glasbeni dogodek in za čas ter znanje, ki jih radodarno deli z nami!

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.