MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice september

Septembra se je za nekaj čebelic začelo prav posebno poglavje, saj so prvič prestopile vrtčevski prag, zato smo prve tedne namenili spoznavanju vrtca, igralnice, okolice in seveda prijateljev. Veliko smo bili na prostem, raziskovali smo gozd, nabirali plodove in opazovali spreminjanje narave. Skupaj smo oblikovali pravila in naredili velike korake na poti do samostojnosti, saj male čebelice potrebujejo vedno manj pomoči vzgojiteljev. Pohvalimo se lahko s prvo usvojeno deklamacijo (Mama v vrtcu) in natančnim poznavanjem knjige Poljubček za lahko noč, ki je čebelicam neizmerno všeč in komaj čakajo, da jo ponovno slišijo. Čebelice

September 2 ČEBELICESeptember- 1 ČEBELICE

 

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.