MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice-april

MUHASTI APRIL

Čebelice smo ustvarjalno zakorakale v april, saj smo veliko praznično ustvarjali in poustvarjali prebujajoče se naravo, nad katero otroci niso mogli skriti navdušenja. Prelevili so se tudi v čisto prave vremenoslovce, saj so opazovali vreme in izpolnjevali vremensko tabelo, na kateri smo z veseljem šteli sončne dni, ki jih v tem mesecu ni manjkalo. Prav sončni žarki pa so bili krivi, da smo raziskovali gozd, travnik in se podali na pravi orientacijski pohod.

Mesec april pa je bil za čebelice prav poseben, saj so otroci doživeli prvo noč v vrtcu in  postali so pravi škratki. Vtisi po noči v vrtcu so bili čudoviti, saj so vprašanja po starših, zamenjali kdaj ponovimo, saj je bilo za vse posebno doživetje.

Nismo pa pozabili tudi na glasbo, saj smo se naučili pesem Vetrič veter (M. Voglar) in izdelali prave inštrumente iz odpadnega materiala.

Vsi skupaj se veselimo zasluženih počitnic in si želimo sončni maj, ki bo športno obarvan.

                                                                                                          Čebelice

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.