MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice-marec

ČEBELICE UŽIVAMO V POMLADI

Živahne Čebelice smo pomlad pričele z nastopom za starše, v katerega smo vložili veliko truda, ki je bil bogato poplačan s solznimi očmi in velikim navdušenjem staršev. Seveda pa ni manjkalo raziskovanja v naravi, ki se je pričela spreminjati. Naučili smo se tudi nekaj pomladnih pesmi in deklamacijo, še bolj pa smo uživali na vrtčevskem igrišču, kjer so otroci lahko po nekaj mesecih, uporabili tobogan in druga igrala, ki jih imajo zelo radi.

Marca smo ustvarjali za starše in se pogovarjali o družini. Ni pa manjkalo tudi veselja, saj smo praznovali kar štiri rojstne dni. V drugi polovici meseca, pa se nam je pridružila praktikantka Manca, ki so jo otroci zelo lepo  sprejeli in jo bomo zelo pogrešali.

  

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.