MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice-februar

DELAVNE ČEBELICE

Februarja smo čebelice pridno vadile igro Mojca Pokrajculja, v kateri nastopajo vsi otroci. Naredili smo tudi Mojčin »piskrček« in pripomočke za živali. Večtedenski trud se je obrestoval, ko smo slišali aplavz otrok, iz drugih skupin in njihovih vzgojiteljic. Zaradi navdušenja otrok nad igro in ponosa vzgojiteljev, smo se odločili, da bodo otroci igro zaigrali tudi staršem.

Sodelovali smo tudi v Niveinem natečaju in pobarvali modre srčke, ter na njih napisali lepe besede. Izvirni otroci so poskrbeli, da smo se vzgojitelji naučili kaj novega. Nikakor pa ne smem pozabiti tudi na pust, saj smo izdelali prave otroške beneške maske, se naučili prirejeno pesem Cirkuška predstava in neizmerno uživali v rajanju v maskah. 

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.