MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice-januar

Čebelice smo v novo leto vstopile zelo veselo in živahno, zato so bili prvi dnevi po praznikih, še kar nekoliko praznično obarvani. Ker nam je zima postregla z nekaj snega, smo se pogovorili o zimi in podrobno opazovali spremembe v naravi. Še posebej smo se osredotočili na agregatna stanja vode, ki smo jih iskali v naravi in delali poskuse. Naučili smo se deklamacijo Sledi in novo pesem Mi delamo snežaka, veselo pa prepevamo tudi že znane zimske pesmi. Januar pa smo posvetili tudi lutkam, zato smo spoznali lutke vseh vrst in jih tudi sami izdelali. Pričeli pa smo tudi s prvimi pripravami na nastop Mojce Pokrajculje. 

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.