MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice december

Kot se za december spodobi, smo v skupini Čebelice veliko ustvarjali, se pogovarjali o praznikih in obiskali nekaj predstav, o katerih smo se veliko pogovarjali in poustvarjali. Veliko časa smo namenili tudi rajanju in prepevanju prazničnih pesmi, še posebej pa smo uživali v glasbenem dopoldnevu z g. Pirnatom. Ker pa je letošnji december zelo topel, smo izkoristili dneve brez padavin in telovadili na šolskem igrišču ali pa smo odšli na sprehod. Sedaj pa se vsi skupaj zelo veselimo praznikov, ki so pred vrati in vsem želimo zdrave in nasmejane praznike.

                                                                                              Čebelice 

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.