MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

  • decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Čebelice November

Čebelice smo v mesecu novembru nadaljevale z raziskovanjem telesa, z velikim poudarkom na zdravju, zato smo se o tem veliko pogovarjali, gledali lutkovne filme, knjige … seveda pa nismo pozabili na aktivnosti, zato smo jedli zdravo, si privoščili sadne in mlečne sokove, ki smo jih naredili sami, uživali veliko zdrave tekočine in se gibali na prostem. Kadar nam je vreme ponagajalo, pa smo za gibalne aktivnosti izkoristili avlo in pričeli z novoletnim ustvarjanjem. Seveda pa v mesecu novembru ni manjkalo druženja z ostalimi skupinami, s katerimi smo se tako igrali kot tudi učili. Še posebej smo uživali pri skupnem učenju pesmi Deževne kaplje (T. Habe) in deklamacije Jaz sem jaz. Ponovno pa smo za pravljico meseca izbrali priljubljenega medvedka Poldka, ki se tokrat ne počuti prav dobro. Otroci pa že nestrpno pričakujejo naslednji mesec, ko bo Poldek pripravil presenečenja za svoje prijatelje.

Lep pozdrav iz skupine »Čebelice«

 

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)
E-pošta: vrtec@osmoravce.si
E-pošta: vrtec.moravce-
osjvmo@guest.arnes.si
Splet: www.vrtec-moravce.si

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Preberite več o zakonu o piškotkih..

Sprejemam piškotke.