MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Žabice

Vzgojiteljica: Klavdija Gorišek     zabice
Pom. vzgojiteljice: Janja Arh
Starost otrok: 2-3 leta
Število otrok:  14

Slišim žabico delati.

Nekam čudno zveni.

Slišim žabico delati.

Pa ram, pa ram, pa ram!

Leto je naokoli in »Žabice« so priskakljale v vrtec. Čaka nas novo leto polno dogodivščin, vragolij in novih izkušenj. Veselimo se vsega, kar bomo doživeli.

Lepo vas pozdravljamo otroci iz skupine »Žabice« s Klavdijo in Janjo

Natisni E-naslov

Žabice - november

V mesecu novembru smo spoznavali pravljico »Muca Copatarica«. Ogledali smo si predstavo o njeni zgodbi. Naučili smo se šivati copatke z volno in preko igre poiskati pare copat. Muca Copatarica nam je včasih skrila copate, ki smo jih nato iskali v skritih kotih igralnice. V tednu čebel smo spoznavali njeno domovanje, sladki med, ki ga naredijo in čebelarsko opremo. Konec tedna pa smo zaključili z medenim zajtrkom. Veliko smo plesali, peli, rajali in se predvsem igrali.

Lep pozdrav do prihodnjič! »Žabice« s Klavdijo in Janjo

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)