MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Račke

Vzgojiteljica: Joža Žuna     racke
Pom. vzgojiteljice: Martina Urbanija
Starost otrok:  3-4 leta
Število otrok:   19

(Z. Majhen)

Mesec september z vetrom zapleše
in otrokom laske počeše -
malo na levo, malo na desno,
malo za šalo, malo pa resno.

Deklicam v čopke, dečkom na prečo,
sonce jesensko sije za srečo -
malo na levo, malo na desno,
malo za šalo, malo pa resno.

Pred nami je novo šolsko leto, novi izzivi, novi in že znani otroci, nova in že znana vzgojiteljica.

Pisan mozaik podobnosti, različnosti in pričakovanj, ki jih s seboj prinaša vsako novo šolsko leto.

Lepo vas pozdravljava,

Joža in Martina

Natisni E-naslov

Račke - november

Za nami je tretji mesec skupnega bivanja in postali smo že samostojnejši, spretnejši, dobro se počutimo v naših prostorih in veliko bolje že razumemo ter upoštevamo dogovore.

»Kako pazim nase in na druge« in »Kdo vse nam pomaga: gasilec, policaj, zdravnik« so bile glavne vsebine v oktobru, ki smo jih preko sredstev in tematskih iger po kotičkih, ponesli s seboj še v november.

Da si bomo pa lažje zapomnili barve in pravilno šteli, smo se pa igrali igre, s katerimi smo dan na dan vadili in vadili in se gibali in zabavali.

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)
Tel: 01 7232 900 (zgornji vrtec)