MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Metulji

Vzgojiteljica: Neža Urankar     metulji
Pom. vzgojiteljice: Meta Pergar
Starost otrok:  3-5 let
Število otrok:   21

Pozdravljeni,

veliki in majhni otroci oddelka » Metulji », komaj sva vas dočakali, da bi skupaj se igrali. Skupaj bomo razvijali ustvarjalnost, radovednost in krepili samopodobo, samozavest in samostojnost. Prispevali bomo k ohranjanju zdravja ter veliko našega časa preživeli na prostem.

Skupaj se bomo imeli lepo!

Zapisala: Neža Urankar

Natisni E-naslov

Metulji - november

METULJEVA DOŽIVETJA

Metulji v vrtec zelo radi prihajamo, kjer se vsak dan videvamo s svojimi prijatelji. Naši dnevi so polni zanimivih doživetij, ki jih usmerjata naši vzgojiteljici. Moramo priznati, da smo veliki prijatelji tudi z otroki oddelka »PIKAPOLONICE« in skupaj preživimo veliko lepih, nepozabnih in smeha polnih dni. Naši dnevi so obarvani tudi s športom tako smo v mesecu septembru izvedli tek atletske zveze Slovenije pod sloganom: » ZAČNI MLAD, TEKMUJ POŠTENO«. Doživeli izkustveno pedagogiko in obiskali sadovnjak in še kaj. September se je prelevil v oktober in dejavnosti smo povezali z naravo z opazovanjem le te, ter preživljanjem del dopoldneva v gozdu. V gozdu pa nismo bili sami z nami so bili tudi naši prijatelji iz oddelka » PIKAPOLONC« in » ČEBELIC« ter prav poseben GOZDNI ŠKRAT. Gozd nas je ponovno očaral vanj smo se vračali dan za dnem in vsak dan odkrili paleto raznolikih baru ter novih dogodivščin.

Meseca novembra smo posvetili pravljicam in sicer tistim, ki so nam resnično ljube. Vsak izmed nas je v vrtec prinesel svojo najljubšo pravljico in skupaj smo jo prebrali, da so se z njo seznanili vsi otroci. Branje in rokovanje s knjigo pa smo utrdili tudi z obiskom krajevne knjižnice Daneta Zajca, ter vedno nasmejano in polno skritih knjižnih znanj poznano knjižničarko, ga. Katarino Peterc. Ne bomo vam izdali vseh skrivnosti, ki jih vsakodnevno doživimo v vrtcu, povabimo pa vas,

DA PRIHAJAJOČI MESEC

DECEMBER, PREŽIVITE ČIM BOLJ ČAROBNO IN PRED VSEM OSTANITE PRIJAZNI DRUG DO DRUGEGA!

LEPE PRAZNIKE VAM ŽELIMO OTROCI ODDELKA METULJI Z METO IN NEŽO!

Zapisala: Neža Urankar

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)