MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Muce

Vzgojiteljica: Ana Gerčar       muce
Pom. vzgojiteljice: Ivanka osolnik Avbelj
Starost otrok: 1-2 leti
Število otrok: 14

»Ko se osredotočiš na dobro,

dobro postane še boljše.«

(Abraham Hicks).

Dvema otrokoma, ki že obiskujeta vrtec, se je pridružilo še 12 novinčkov, ki so prvič prestopili vrata naše igralnice Muce. Skupaj nas je 14 in v tem letu se bova posvetili dobremu počutju otrok in vsakemu izmed nas. Osredotočili se bomo na njihov napredek – na dobro, da bo lahko postalo še boljše.

Natisni E-naslov

Muce - november

Novembrsko dogajanje v skupini MUCE

Skozi mesec nas je vodila pravljica Muca copatarica, avtorice Ele Peroci. Dejavnosti so se s tematiko povezovale in nadgrajevale. Pripovedovana pravljica ob aplikacijah je otroke pritegnila in navdušila. Vsebino pravljice sva poglobili z gibalno igro Iščemo copatke.

Z otroki smo si v tem letu ogledali prvo abonmajsko predstavo gledališča Fru-fru, z naslovom Diči diča. Otrokom je bila predstava zanimiva; kazali so na določene igrane detajle v igrici, se obračali v smer zvoka, ki se je zaslišal. Predstavo so res doživeli.

Na sprehodih so z navdušenjem opazovali spreminjanju narave; padanje jesenskih listov, opazovali so živali … Dneve smo si popestrili s premagovanjem poligona, postavljenega na različne načine. Otrokom gibanje veliko pomeni, ob njem se sprostijo in uživajo.

Seznanili smo se z rajalnim plesom pesmi Ringa raja ter preizkušali tehniko lepljenja delcev na copatke.

Ana Gerčar.

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)