MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Miške

Vzgojiteljica: Lea Štrukelj Jeromen      miske
Pom. vzgojiteljice: Gregor Klopčič
Starost otrok: 1-2 leta
Število otrok:  14

V šolskem letu 2018/2019 bodo skupino 'MIŠKE' obiskovali otroci, stari 1 – 2 leti, v oddelku je vpisanih 14 otrok, od tega 8 dečkov in 6 deklic. V prvih mesecih bova s sodelavcem poskrbela, da se bodo otroci v vrtcu počutili ljubljene, domače, veliko bomo prepevali ob kitari in se igrali v atriju. Kasneje bomo začeli hoditi na sprehode in izvajali dejavnosti po kurikulumu za vrtce. Dobrodošli, novi otroci, veseliva se druženja z vami!

Natisni E-naslov

Miške - november

V novembru so v naše 'Miške' prišle 3 deklice.

Tematska knjiga tega meseca je bila Muca copatarica, vsakodnevno smo jo prebirali, si ogledovali slikanico, nalepili smo slike na omaro, tako da so jih otroci lahko gledali tudi izven jutranjega kroga. Veliko smo prepevali ob kitari, harmoniki in bobnu ter se učili novo pesem 'Ni copatka'. Otroci so izdelali čebelice v okviru teme Medenega zajtrka. Igrali smo se igro 'Kje je moj copatek?', otroci so plezali čez polivalentne blazine, predvsem pa smo se veliko stiskali, crkljali in igrali.

Na svežem zraku se (žal) nismo zadrževali zaradi uvajanja.

Komaj čakamo na veseli december!

Lep pozdrav, Lea Štrukelj Jeormen

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)