MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Plačilo

LESTVICA ZA PLAČILO VRTCA

PDF- CENE PROGRAMOV

Plačilo vrtca se lahko izvede tudi preko trajnega naloga, ki ga lahko odprete v računovodstvu 0snovne šole Jurija Vege Moravče. Za otvoritev trajnega naloga potrebujete osebni dokument davčno številko in odrezek zadnjega plačila oskrbnine.

Rezervacija velja za enomesečno neprekinjeno odsotnost otroka in je možna le za en mesec v času med 15. 6. in 15. 9. koledarskega leta. Uveljavlja se izključno le za enega otroka, obrazec za uveljavljanje rezervacije dobite pri vzgojiteljici otroka. Obrazec je potrebno oddati vzgojiteljici otroka najmanj 15 dni pred nastopom odsotnosti. V času rezervacije starši plačate 50% plačnega razreda, določenega na podlagi odločbe Centra za socialno delo, ki je pristojen za izdajo odločbe.

V primeru, ko veste, da bo otrok zaradi bolnišnične oskrbe dalj časa odsoten, prav tako lahko uveljavljate rezervacijo na podlagi pisne vloge in po zdravljenju otroka upravičenost do rezervacije dokazujete s potrdilom o bolnišnični oskrbi otroka. Vlogo in dokazila posredujete na občino Moravče oziroma na občino, ki je zavezanka za plačilo oskrbnine otroka.

Starši otrok iz drugih občin lahko uveljavijo rezervacijo, če njihova občina pisno soglaša, da bo pokrila nastalo razliko do polne cene programa.

POMEMBNO: VLOGE ZA ZNIŽANO PLAČILO VRTCA SE ODDAJO V MESECU DECEMBRU, ZA NASLEDNJE KOLEDARSKO LETO, TOREJ OD 01.12. DO 31. 12. NA CENTRU ZA SOCIALNO DELO. VLOGE, KI BODO ODDANE PRED 01.12., SE OBRAVNAVAJO KOT PREZGODNJE IN SE JIH ZAVRŽE S SKLEPOM.

Vloga za Znižano plačilo vrtca (KLIKNI)!

NatisniE-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)