MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• decembertop2015
  • top7
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

O vrtcu

POSLOVNI ČAS VRTCA

Vrtec posluje skozi vse leto, od ponedeljka do petka, od 5.30 do 16.45 ure.

Zakon o vrtcih (14. člen) z vidika otrokove koristi določa, da je najdaljši program dnevni program, ki lahko traja do največ 9 h. Če je otrok v vrtcu več kot 9h, je storitev javne službe že izkoristil, zato daljšo prisotnost starši plačajo v višini polnega stroška, ki nastane in ga izračuna vrtec. Staršem priporočamo, da so pozorni na najdaljši čas bivanja otroka v vrtcu. Ob pogostem neupoštevanju priporočila vas bomo na to opozorili in po potrebi obvestili tudi Center za socialno delo.

VRTEC POLETI

Med počitnicami in v času praznikov, ko je prijavljeno manjše število otrok, delo v vrtcu organiziramo v skladu s številom vpisanih otrok. Skupine so nekoliko spremenjene, a skladne z normativi.

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)