MIske MUCE MURENČKI POLŽKI MEDVEDKI GUMBKI SONČKI metuljivrtec moravce logoČEBELICE ŽABICE JEŽKI RAČKE pikapolone mravljice

• top7
  • decembertop2015
  • Dobrodošli na spletni strani Vrtca Moravče!

Nastop predšolske folklorne skupine "Lilije"

»So ptički se ženili prot' beli Ljubljani...«

V petek, 16. marca 2018, so se otroci predšolske folklone skupine »Lilije« predstavili na prireditvi Moravških mažoretk v Kulturnem domu. K sodelovanju so nas povabili predstavniki mažoretk in vabilo smo z veseljem sprejeli. Tokrat smo se predstavili z novo pesmijo in plesom, So ptički se ženili, pesem, ki naznanja prihod pomladi v deželo. Otroci so bili seveda prava »paša za oči« v svojih ljudskih oblačilih in s prikupnim nastopom.

Še enkrat se zahvaljujemo za povabilo in vključitev naše skupine v krasno predstavo mažoretk in veselimo se že novih srečanj.

Prijazen pozdrav vsem! Otroci, Gregor in Karmen!

Zapisala: Karmen Mihelčič, vzgojiteljica.

Natisni E-naslov

eko sola

zdrava sola

Tel: 01 7231 227 (spodnji vrtec)