01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec)

Mesec maj je bil namenjen temi vozil, spoznali smo kaj leti, kaj se vozi in kaj pluje. Otrokom sva ponudili različne dejavnosti na to temo. Ob sprehodih smo si ogledali različna vozila, najbolj je bil zanimiv ogled traktorja pri košnji travnika. Ob tem smo spoznali tudi, kaj se skriva v balah. Spoznali smo črno deteljo in opazovali kako čebele nabirajo medičino. Posadili smo naš fižol v vrtčevski vrtiček. Asistentka Nataša nam je ob lutkah in pravljici prikazala pravilno umivanje zob, ob tem pa smo se tudi sami preizkusili in si jih pravilno umili v vrtcu. Praznovali smo rojstni dan prijatelja, si ogledali predstavo “Kje je voda”, dijakov in dijakinj iz SVŠ Kamnik, ter si ogledali prostore naše šole. Ob akvariju smo se za hip umirili in občudovali ribe. Mi že skoraj mahamo mesecu juniju in se pripravljamo z nastopom na naši zaključni prireditvi.

Prispevek in fotografije: Nina Puc

    

Dostopnost