01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Tema meseca aprila je bila pisana na kožo našim najmlajšim, saj smo se osredotočili na živali. Pogovarjali smo se predvsem o domačih ljubljenčkih. Prepevali smo pesmice o živalih, ustvarjali na to tematiko, najbolj pa so bili otroci navdušeni, ko smo si ogledali živali »v živo«. V vrtcu nas je obiskal zajček, katerega so vsi otroci pobožali in ga hranili. Za en dan je prišla na obisk tudi zlata ribica, ki so jo otroci občudovali iz akvarija. Odpravili smo se na sprehod, kjer smo si ogledali psa, mačko, ponija, kozico, piščančke, račke. Veseli smo, da živimo v kraju, kjer je okoli nas veliko živali, ki jih lahko obiščemo vsakodnevno. Konec meseca pa smo se odpravili še na povabilo čebelarjev obiskat pridne in marljive čebelice v Čebelarski dom, kjer so nam razložili vse in še več o življenju čebel, za konec pa nas še prijazno pogostili.

Prispevek zapisala: Petra Štefan

     

Dostopnost