01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Vsak dan v mesecu marcu smo na koledarju odštevali dni ter se aktivno pripravljali do nam pomembnega dneva, ko smo staršem samostojno zaigrali predstavo Babica Zima. Tako smo se od nje poslovili, naslednji dan pa že praznovali prihod pomladi. Ta se je prebudila tudi v naši igralnici, saj so v času pomladnih delavnic izpod rok staršev, otrok, bratcev in sestric na oknih nastale čudovite in pisane poslikave ter zacvetele marjetice.
Na prvi pomladni dan smo si ogledali predstavo otrok iz skupine Metulji z naslovom »Zajček Jurček išče pomlad«; preostanek dneva kot tudi ostale dni smo čas preživljali v naravi, ki je naša največja učiteljica.
Seveda nismo pozabili na naše mamice, ki smo jim pripravili majhno pozornost, ker: »Mama je le ena sama, kdor je nima, ni rojen, takšen najbrž ni noben,..« (Z. Majhen).

Če pomladi še niste srečali, potem le pridite k nam.
»Račke« vam pošiljamo sončen pomladni pozdrav.

Prispevek, fotografije: Tanja Cerar.

     

Dostopnost