01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V mesecu marcu se je veliko dogajalo. Na temo družine, smo se pogovarjali o očkih in mamicah, za njihov praznik pa pripravili presenečenja in jih povabili na skupno druženje ob pomladnih delavnicah. Na delavnicah smo s skupnimi močmi okrasili našo igralnico in se skupaj posladkali in zaplesali. Potekalo je tudi skupno fotografiranje skupin in otrok našega vrtca. V marcu pa nam je bilo pomembno tudi zdravje in zato smo v naš vrtec povabili tudi zobno asistentko Natašo Jeras, ki nam je prebrala čudovito pravljico in nam pokazala, kako se pravilno umiva zobe. Pomlad je potrkala na naša vrata in skupaj z njo se veselimo prebujanja narave. Mesec april pa je malo šaljiv, upajmo samo, da nam ne bo preveč dežja nalil. Se kmalu spet oglasimo, do takrat pa vas lepo pozdravljamo otroci iz Mišk z Nino in Meto.

Prispevek in fotografije:

Nina Puc

 

     

Dostopnost