01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec marec je bil predvsem ustvarjalen mesec. V začetku meseca smo ob dnevu žena izdelali skupen plakat in se tako spomnili vseh punc, žena, deklic ter jim zaželeli lep praznik. V sredini meseca smo imeli pomladne delavnice. Potekale so v popoldanskem času in so bile namenjene vsem staršem in otrokom naše skupine. Skupaj smo okrasili naša okna in izdelali rožice za domov. Prijetno je bilo ustvarjati in pokramljati skupaj. Ob materinskem dnevu pa smo izdelali še posebno rožico, iz srca, za naše starše.
Naša osrednja tema meseca je bila družina, ki je sovpadala z vsemi ustvarjalnimi delavnicami. Obiskali smo tudi knjižnico in veliko časa preživeli na prostem. Praznovali smo prvi pomladni dan in uživali v prvih pomladnih dnevih.
Prijetno pomlad vsem skupaj!

Prispevek zapisala: Petra Štefan

     

Dostopnost