01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Mesec junij je mesec, ko počasi zaključujemo vrtčevsko leto in se pripravljamo na zaključek skupine. Tudi v skupini Miške smo se v prvem tednu posvetili pripravam za nastop na zaključnem roditeljskem sestanku. Z velikim ponosom lahko povemo, da smo pogumno nastopili pred našimi starši, bratci in sestricami. Predstavili smo se z gibalno zgodbo in ob koncu zapeli še naši najljubši pesmi.
V drugi polovici meseca junija pa smo večkrat prisluhnili pravljici Zelo lačna gosenica, zapeli pesem Gosenica, jo gibalno posnemali in likovno ustvarjali. Lepe sončne dneve smo izkoristili za igro in bivanje na prostem. Deležni smo bili tudi prav posebnega dne, ko smo se poslovili od naše MIŠKE, ki nas je vsakodnevno razveseljevala s svojo prisotnostjo v skupini. Skupaj z njo smo preživeli veliko lepih trenutkov, včasih je bila prav ona tista, ki nas je znala nasmejati, potolažiti, objeti itd. Povedala nam je, da se nas bo spominjala z najlepšimi spomini in nam za presenečenje prinesla dobrote, ki smo jih z veseljem pojedli. Mi pa smo ji v zahvalo zapeli naše najljubše pesmi. MIŠKA se je nato s svojimi prijatelji, kravico Lisko, pujsom, ovco, konjem in kokoš, ki so nas tudi obiskali v mesecu aprilu, odpravili z avtobusom na počitnice. Ali veste kam so odšli? Odšli so na morje. Tudi mi že komaj čakamo, da bomo v poletnih mesecih čofotali v vodi. :)

Lep poletni pozdrav, otroci iz skupine Miške z Mojco in Bojano

 

Prišel je čas počitnic, čas, ko se lahko za hip malo ustavimo od hitrega tempa življenja.

Želiva vam, da ta čas preživite  brezskrbno, veselo in razigrano.

Uživajte v poletju!

 

Lepo vas pozdravljava, Mojca in Bojana

Prispevek napisala: Mojca Vozel