Spoštovani starši,

skladno z izkazanimi nujnimi potrebami, zmožnostmi zavoda za izvedbo nujnega varstva, epidemiološkim stanjem v zavodu in odločitvijo lokalne skupnosti vam sporočamo, da bo v vrtcu organizirano nujno varstvo.

1. Nujno varstvo in prehrana za otroke bosta organizirana v tednu od 23. 11. 2020 do 27. 11. 2020 od 6.00 do 16.00.
    2. Oba starša morata priložiti potrdilo delodajalca o nujnosti varstva za svojega otroka v tem obdobju in izjavo o zdravju otroka. Izjavo o zdravju otroka lahko podpišete ob oddaji otroka.
    3. Deloval bo spodnji vrtec; zgornji vrtec in vrtec v šoli bosta zaprta.

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni. Pravno podlago bo določil interventni zakon.

S spoštovanjem,
Matej Žist, ravnatelj