01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Spoštovani,

spodaj vam posredujemo obvestilo, objavljeno na spletni strani Občine Moravče.

OBVESTILO: SPREMENJENA PROMETNA UREDITEV NA VEGOVI ULICI OD 10.06. DO 24.06.2020 ZARADI OBNOVITVENIH DEL NA JAVNI INFRASTRUKTURI

» Obveščamo vas, da bo zaradi obnove asfaltnega vozišča in izvajanja vzdrževalnih del na komunalni infrastrukturi na Vegovi ulici v Moravčah, moten promet in dostava v dolžini 150 med državno cesto in križiščem s Šlandrovo ulico.

V veljavi bo delna in občasno popolna zapora prometa zaradi izvajanja gradbenih del na ozkem vozišču.

Obvoz za promet osebnih vozil bo zagotovljen preko Čebulovne ulice, obvoz in dostop za tovorni promet bo mogoč po državni cesti in po občinskih cestah preko naselij Peče in Mošenik.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.«

 

Glede na predvideno zaporo, bo spremenjen dostop tudi za pešce in kolesarje, zato je še toliko pomembneje samozaščitno ravnanje in upoštevanje prometnih predpisov vseh udeležencev. Z otroki se pogovorite o varnosti v prometu.

Lep pozdrav, vodstvo vrtca