01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

MESEC MAREC
Dni, ko smo veseli korakali v vrtec, v mesecu marcu ni bilo veliko. V začetku meseca smo imeli pomladno delavnico, skupaj s starši. Izdelovali smo vetrnice, katere krasijo naša okna. Vsak izmed nas pa je svojo odnesel tudi domov. V naši igralnici smo oblikovali tudi nekaj novih igralnih kotičkov. V tem mesecu smo se veliko pogovarjali, si ogledovali slikanice o družini ter o tem, kdo vse nas ima rad. Eden izmed najbolj zanimivih je v tem času zagotovo kotiček dom-družina. Stene naše igralnice krasijo prav posebne fotografije. Fotografije nas – »Murenčkov«, ki dopoldneve preživljamo skupaj. Prilepili smo jih na prav posebno drevo. Izdelali smo še eno drevo, ki vsakemu izmed nas tudi veliko pomeni. Nanj smo prilepili družinske fotografije. Vsakodnevno jih opazujemo in poimenujemo družinske člane, ki so poleg otrok na fotografiji.
Ob spremljavi kitare smo prepevali pomladne pesmi. Deževne dopoldneve smo izkoristili za ustvarjanje na temo luž. Večkrat smo se odpravili tudi ven, na sprehod v okolico vrtca in dopoldne preživeli zunaj.

Lepo vas pozdravljamo otroci iz skupine »Murenčki« z Janjo in Romanco, ki upamo, da se kmalu spet vidimo.

Prispevek napisala Janja Levičnik Podržaj