01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Februar je bil precej kratek mesec in skušali smo ga čimbolj izkoristiti. V začetku meseca smo imeli »teden pravljic«. Vsak dan smo prebrali eno pravljico, se o njej pogovorili in izvedli dejavnost. Postali smo kraljične in kralji, izvedeli smo kaj se je zgodilo z Zlatolasko, ki je obiskala tri medvedke. Obiskali smo tudi knjižnico, kjer nam je knjižničarka prebrala smešno pravljico o luknji v knjigi. Ogledali smo si tudi abonmajsko predstavo o žabcu, ki je praznoval rojstni dan.
Konec meseca pa je prišel najbolj zabaven dan v letu, imeli smo pustovanje. V vrtcu ni bilo prav nobenega otroka, ampak same pustne šeme. Prišle so živali iz gozda, možje s super močmi, prijazna čarovnica, nekaj risanih junakov in ena velika čebela. Najprej smo se sprehodili po mestu, nato pa smo v telovadnici zarajali ob spremljavi ansambla. Bilo je prav fletno!
Lep pozdrav do prihodnjič, »Čebelice« s Klavdijo in Metodo

Zapisala: Klavdija Gorišek