01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Z vstopom v novo leto se je »Slončkom« pridružil še en deček. Prva druženja v mesecu smo tako namenili spoznavanju in skupni igri vrstnikov. Pogovarjali smo se o letnem času – zimi in na to temo ustvarjali, ter čudovite izdelke razstavili v garderobi vrtca. Mesec je bil tudi naravoslovno obarvan, izvedli smo nekaj eksperimentov; otrokom pa je bil najbolj všeč eksperiment, ki smo ga poimenovali »vulkan«. Januar nas ni razveselil s snegom, smo pa ob pravljici razvijali domišljijo in sanjarili o snežnih radostih. Izvedli smo matematično gibalno igro ob kateri so otroci utrjevali barve ter razvrščali. V tem mesecu sta dve deklici praznovali svoj rojstni dan, skupaj smo prepevali, rajali in se na koncu posladkali.

Lepo vas pozdravljamo,
otroci skupine »Slončki« z Anjo in Patricijo.

Zapisala: Patricija Oblak