V prazničnem decembru so otroci iz skupine Medvedki s skupnimi močmi okrasili smrečico, posadili božično žito in opazovali njegovo rast. Ogledali so si kar nekaj zanimivih predstav; od pripovedovanja zgodb s pomočjo kamišibaja do predstave bodočih vzgojiteljev z naslovom Malo drugačen božiček. Za svoje družine so izdelali novoletne voščilnice, ki so jih kar sami poslali po pošti. Skoraj vsak dan pa smo si skupaj polepšali s poslušanjem in petjem božičnih pesmi, z druženjem in igro z otroki iz drugih skupin ter jutranjim opazovanjem novoletnih lučk. Sedaj pa komaj čakamo, da nas obiščeta še druga dva dobra moža.

Zapisala: Pina Kavka