01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

V najbolj čarobnem mesecu leta smo v igralnici dobili novega prijatelja. Vsak dan nas je obiskal škrat Elf in nam pustil pismo. Pripovedoval nam je o svojih dogodivščinah in nam zadal dnevno nalogo. A ta naš Elf je tako nagajiv škrat, da ga nismo uspeli nikoli videti. Včasih smo samo slišali njegov kraguljček na kapi, ki je cingljal z vrha omare, kjer nas je gledal, kako se igramo. December je bil prav zares čaroben mesec. Ogledali smo si veliko predstav, se ogromno igrali tako v igralnici, kot tudi zunaj. Obiskal nas je tudi Dedek Mraz, ki nam je prinesel darilo.
Sedaj pa je čas, da iz naših domov zadiši po sveže pečenih piškotih in božičnem čaju. Lepo vas pozdravljamo, vaše »Čebelice« s Klavdijo in Metodo.

VSEM V DEŽELI – POSEBEJ PA TEBI, TVOJI DRUŽINI IN TUDI SEBI – VOŠČIMO VESELO, SREČNO IN ZDRAVO, S SMEHOM ZAČETO NAJBOLJŠE LETO!
VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE IN SREČNO 2020!

Zapisala: Klavdija Gorišek