01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

VRTEC, MI, JAZ IN TI!

»Mucki« smo se zbrali, da bi skupaj lepo zgodbo »napisali«. Najtežji uvajalni dnevi so za nami, saj že prav korajžno prihajamo v vrtec. Veliko novega smo že odkrili in se tudi nekaj naučili. Spoznavali smo nove prijatelje, prostor in stvari v njem. Raziskovali smo okolico vrtca, ter se ob gibanju in prosti igri vedno znova razvedrili in sprostili. Prepevali smo pesmice, ter prebirali otroške slikanice. Seveda nismo na likovno ustvarjanje pozabili, ter tudi našo igralnico okrasili in teraso lepo uredili. Veliko smo se igrali, »crkljali« in smejali, pa tudi kdaj zajokali. Oh, kako hitro ti dnevi hitijo, drug za drugim se vrstijo. In že se veselimo novih, skupnih lepih trenutkov. Naj jih bo veliko!

ŽELIMO VAM VELIKO JESENSKIH RADOSTI!
Otroci iz skupine »Muce« s Suzano in Domnom

Prispevek napisala: Suzana Trivič